Hírek, programok

Hirdetések 2018.11.11

Ovi papírgyűjtés. Még hétfőn, kedden lehet vinni papírt az óvodához - ezzel is támogathatjuk óvodánk működését.

 

Bábelőadás - idén is készülünk decemberben bábozással a kisgyermekek részére; most lehetőség van csatlakozni a bábozó csapathoz! További információ és jelentkezés a lelkészi hivatalban, vagy Dányi Boginál.

 

VÁLTOZÁS! A takarító és karbantartó napot november 24-én, szombaton 10 órától tartjuk meg. 

 

Adomány gyűjtés a tusnádfürdői gyermekotthon részére. Idén Böjte Csaba gyermekotthona tüzifára és tisztálkodási szerekre gyűjt - adományainkat borítékban tudjuk felajánlani november 25-ig, amit a lelkészi hivatalban lehet leadni. A borítékra írjuk rá: "Gyermekotthon".  

 

Az Alpha kurzuson hétről-hétre újabb kérdéseket, témákat beszélnek meg a kereszténységgel kapcsolatban a résztvevők. Eddigi témák közül néhány ízelítőnek: Kicsoda Jézus? Miért halt meg Jézus? Hogyan lehetek biztos a hitemben? Miért és hogyan imádkozzam? 

Minden alkalommal a résztvevőket megvendégeljük vacsorára.

Azok a kedves Testvérek, akik főzéssel be tudnak kapcsolódni ebbe a missziós szolgálatba, szerdai vacsora felajánlásukat kérjük jelezzék a lelkészi hivatalban vagy az Alpha szolgálatok online táblázatában itt.

 

Ön itt van: Kezdőlap Uncategorised Hirdetések 2018.11.11

Elérhetőségek

  • Tel/Fax: +36 28 410 191
  • Email:
    lelkeszihivatal@refgodollo.org
    godollo@reformatus.hu
  • Levelezési cím:
    2100 Gödöllő, Szabadság tér 9.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


 

Lelkészi Hivatal

A Lelkészi hivatal nyitvatartási rendje:
Hétfő, szerda és péntek 8:00 - 12:00.
Vasárnap istentisztelet előtt és után
 

Látogatóink

Oldalainkat 46 vendég és 0 tag böngészi

Gyülekezetünk számlaszáma

10700196-44800507-51100005